Mes turime 76 svečius online

Apsilankymų šiandien:0
Apsilankymų vakar:1003
Apsilankymų šį mėn.:23958
Apsilankymų iš viso:1014818

1991-ųjų sausio 13-osios įvykiai gyvi mūsų atmintyje

2018 m. sausio 17 d., trečiadienis Nr.4 (1728)

Kiekvieno žmogaus, kiekvienos tautos, kiekvienos valstybės istorijoje yra įvykių, datų, kurių neištrina laikas. Laike nenublanksta jų svarba. Viena tokių datų Lietuvos istorijoje – 1991 m. sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena.

Skaityti daugiau...

 

Investicijos bėga iš Švenčionių rajono, kartu – ir darbo vietos. Šimtais!

2018 m. sausio 17 d., trečiadienis Nr.4 (1728)

Rajone susidarius nepalankiai verslui atmosferai, prarandame ir darbo vietas, ir mokesčius į rajono biudžetą

 

Vendeta

Anądien sutiktas pažįstamas verslininkas pasakė, kad ruošiasi perregistruoti įmonę į kitą rajoną – už kelių šimtų kilometrų. Jis jau kurį laiką daugiausia vykdo veiklą ten, o ne mūsų rajone, kur gyveno ir dirbo visą gyvenimą. Ar bereikia klausti – kodėl? Juk ne jis pirmas... Ar galima tuo stebėtis žinant, kokios aplinkybės verčia verslininkus trauktis? Prisiminkime prieš porą metų verslininko Vytauto Bulkos organizuotą mitingą, kurį palaikė ir kiti  verslininkai,  prieš verslo naikinimą rajone? Visą šio mero kadenciją rajono valdžia atrodo tik tuo ir užsiima, kad persekioja ir žlugdo vietinę keleivių vežimo įmonę, kad perduotų keleivių vežimą kam nors iš kito rajono. Sprendžiant iš rajono valdžiai visiškai nepavykusių ir daugybėje teismų pralaimėjimus patyrusių bandymų, geidžiamiausi čia buvo visaginiečiai.

Skaityti daugiau...

 

„Žiemos pasaka“ jau septintąjį kartą apgaubė Švenčionėlių meno mokyklą

2018 m. sausio 17 d., trečiadienis Nr.4 (1728)

Švenčionėlių meno mokykla tradiciškai artėjant gražiausioms metų šventėms prieš mokinių žiemos atostogas pakviečia į instrumentinės muzikos atlikėjų konkursą-festivalį „Žiemos pasaka“. Pernai metų pabaigoje jis vyko jau septintąjį kartą. Kaip ir kasmet „Žiemos pasaką“ organizuoja Švenčionėlių meno mokyklos direktorė Rita Politienė, mokytoja metodininkė Virginija Beržinskienė ir mokytoja ekspertė Loreta Šidlauskienė. Šiemet „Žiemos pasaką“ rėmė Švenčionijos labdaros ir paramos fondas. Konkurso-festivalio tikslas – skatinti moksleivių meninę saviraišką, kūrybinę iniciatyvą bei puoselėti atlikimo džiaugsmą.

Skaityti daugiau...

 

Paliesiaus dvare – jauki popietė vaikams

2018 m. sausio 17 d., trečiadienis Nr.4 (1728)

Sekmadienį Paliesiaus dvaro koncertų salę „Pasaga“ tiesiog apgulė būrys mažiausių žiūrovų. Ši popietė buvo skirta pirmiausia jiems. Dvaro savininkai sudarė galimybes pasižiūrėti muzikinį spektaklį „Prieskonių indo paslaptis“ šeimomis už nedidelę kainą. Spektaklyje vaidino Rita Kiškūnaitė, Marija Augutytė, Arūnas Pakulevičius.

Skaityti daugiau...

 

Kooperatyvams – palankesnės sąlygos gauti finansavimą

2018 m. sausio 17 d., trečiadienis Nr.4 (1728)

UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas pakvietė finansų įstaigas teikti paraiškas naujai paskolų portfelio garantijų priemonei „Paskolų portfelio garantijos paskoloms apyvartinėms lėšoms papildyti ir (ar) biologiniam turtui įsigyti“ valdyti.  Ši priemonė sudarys palankesnes sąlygas ūkio subjektams, užsiimantiems pirmine gamyba, bei pripažintoms žemės ūkio kooperatinėms bendrovėms (kooperatyvams) gauti finansavimą apyvartinėms lėšoms papildyti ar biologiniam turtui įsigyti.

Skaityti daugiau...

 

Pratęstas prašymų dėl paramos maistu terminas

2018 m. sausio 17 d., trečiadienis Nr.4 (1728)

Dėl didelių Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos apkrovų kurį laiką buvo sunkiau pateikti prašymusdėl maisto paketų, skirstomų iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pranešė, kad  prašymų pateikimo terminas pratęsiamas nuo sausio 25 d. iki vasario 2 d. Visi, kas teikia prašymus, spės juos pateikti, o savivaldybės – apdoroti.

Mūsų inf.

 

Statybos darbai pastate – nepažeidžiant jo bendraturčių interesų

2018 m. sausio 17 d., trečiadienis Nr.4 (1728)

„Ar reikia statinio bendraturčių sutikimo norint pertvarkyti laikančiąją sieną pastate?“, „Kaip turi būti renkami sutikimai?“, „Kiek jų reikia?“ – tokių ir panašių klausimų Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos sulaukia kasdien.

Skaityti daugiau...

 

Nelaimės. Kriminalai. Gaisrai.

2018 m. sausio 17 d., trečiadienis Nr.4 (1728)

Susižalojo areštinėje

Sausio 12 d. 0 val. 50 min. Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinėje, nuteistasis pagal LR BK 145 str. 1 d. ir BK 140 str. 2 d. vyras (gimęs 1973 m.) nenustatytu aštriu daiktu susižalojo ranką. Suteikus med. pagalbą, pervežtas ir paguldytas į Pravieniškių pataisos namų ligoninę.

Skaityti daugiau...